Logo
Logo
Logo
Logo

WOLONTARIAT

DOŁĄCZ DO NAS - ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Jest wiele powodów, dla których warto zaangażować się w wolontariat podczas zawodów w Strzegomiu.

  • Po pierwsze, to niepowtarzalna szansa zobaczenia innej strony zawodów – poczucia prawdziwej atmosfery wkkw, zobaczenia z bliska najlepszych na świecie zawodników i koni wkkw, bycia częścią wielkiego wydarzenia jeździeckiego.
  • Po drugie, wolontariat pozwala rozwijać zainteresowania, zdobywać nowe umiejętności, doskonalić znajomość języków obcych. Praca wolontariacka wzbogaci Twoje CV!
  • Po trzecie, nie zapominajcie, że mimo obowiązków, które zostaną Wam przydzielone, wolontariat to SUPER DOŚWIADCZENIE, NOWE ZNAJOMOŚCI i DOBRA ZABAWA!

Kogo potrzebujemy?
Wolontariuszem może zostać każda pełnoletnia osoba. Zapraszamy młodzież, osoby dorosłe i seniorów.

Co będę robić?
Przeciętne zawody trwające trzy - cztery dni wymagają zaangażowania kilkudziesięciu wolontariuszy. Potrzebna jest pomoc przy pracach porządkowych, przy obsłudze konkursu ujeżdżenia, przy sędziowaniu terenowym, na parkurze, przy rozklejaniu plakatów, roznoszeniu ulotek, w biurze zawodów i biurze prasowym oraz wielu innych zajęciach.

Jak to działa?
Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www (poniżej). Po rejestracji będziesz sukcesywnie otrzymywać kolejne informacje na temat udziału w Programie Wolontariatu Strzegom 2018.

Czy potrzebuję szkolenia?
Na pewno bardzo pomocne będzie ogólne zrozumienie zasad wkkw i całych zawodów. Instrukcje na temat zadań będziecie otrzymywać każdego dnia.

Czy mogę przyjechać z kimś?
Tak, podczas zawodów potrzebna jest każda para rąk. Możesz przyprowadzić kogoś z rodziny, przyjaciół, znajomych z pracy, sąsiada - ale koniecznie poinformuj o tym koordynatora programu.

Jestem zawodnikiem, czy jest to jakaś przewaga?
Szczególnie zawodników zachęcamy do pomocy przy zawodach. Jako wolontariusze będą kluczowymi osobami w dbaniu o prawidłowy przebieg zawodów. Są najlepiej zorientowani, bo znają zasady jakimi się one rządzą.

Co z moimi danymi osobistymi?
Informacje, które nam przekażesz są wykorzystywane tylko do jednego celu, którym jest organizacja zawodów w Strzegomiu. Baza danych wolontariuszy nie jest wykorzystywana w jakikolwiek inny sposób.

Co zapewniamy?
Wszyscy wolontariusze zostaną objęci ubezpieczaniem NNW na czas trwania zawodów. Zapewniamy również zakwaterowanie (pole namiotowe z dostępem do węzła sanitarnego) oraz dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły. Istnieje również możliwość zorganizowania transportu ze Strzegomia do Morawy dla tych osób, które wybierają się do nas autobusem lub pociągiem.

Ile to trwa?
Zawody trwają 4-5 dni, ostateczne przygotowania rozpoczynają się kilka dni przed imprezą. Nie musisz być z nami codziennie, daj znać kiedy dysponujesz czasem – znajdziemy dla Ciebie zajęcie.
DOŁĄCZ DO NAS - ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ ZAWODÓW
Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania lub sugestie nie wahaj się skontaktować się nami:

KOORDYNATOR PROGRAMU
Agata Pniewska
+48 504 017 894
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGULAMIN PROGRAMU WOLONTARIAT
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PAMIĘTAJ: wypełniając formularz zgłoszeniowy akceptujesz Regulamin Programu Wolontariat.

sht2018 daty 600x600a

baner555 sht

baner555 stragona

Program

Strzegom October Festival

11.10.2018

Dressage / Ujeżdżenie: CCI 1*/2*/3*, CIC 2*
Dressage / Ujeżdżenie: CNC LL/P

12.10.2018

Dressage / Ujeżdżenie: CCI 1*/2*, CIC 2*/3*
Dressage / Ujeżdżenie: CNC L/1*
Cross country: CCI 1*

13.10.2018

Cross country / Cross: CCI 1*/2*/3*
Jumping / Skoki: CIC 2*/3*, CCI 1*
Jumping / Skoki: CNC LL/L/P/1*

14.10.2018

Jumping / Skoki: CCI 1*/2*/3*
Cross country / Cross: CIC 2*/3*
Cross country / Cross: CNC LL/L/P/1*

Youtube

Twitter

Instagram